Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні422
mod_vvisit_counterВчора751
mod_vvisit_counterЦього тижня1852
mod_vvisit_counterМинулого тижня5074
mod_vvisit_counterЦього місяця16293
mod_vvisit_counterМинулого місяця23466
mod_vvisit_counterAll days922276

Online (20 хв. тому): 15
Ваш IP: 54.83.81.52
,
Now is: 2018-01-23

Учнівське самоврядування – дієва школа для молоді!

 21 лютого 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників, який  об’єднав представників учнівського активу Хмельниччини.

 Відкрив збір лідерів Гончарук Григорій Макарович, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Григорій Макарович провів аналіз роботи лідерського руху за 2016 рік та зауважив, що для того, щоб розвивати учнівське самоврядування у навчальних закладах, необхідно працювати впевнено і наполегливо.

Детальніше...

 

Україно! Ти для мене диво!

  Під таким гаслом 16 лютого 2017 року на базі Летичівського навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей» відбувся звітний концерт творчих колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Летичівського району в рамках обласного огляду-конкурсу художної самодіяльності, організованого Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше...

 

Методичні перегони

Наші знання — це сума того, чого ми навчилися,

й того, що ми забули.

                                                     М.Ебнер-Ешенбах

 З метою підвищення інформаційної культури педагогічних працівників,удосконалення педагогічної компетентності у сфері інформаційно-комунікаційних технологій 17 лютого 2017 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено методичний ринг «Мандрівка ІКТ-країною».

Детальніше...

 

Школа професійного становлення молодого педагога

Найбільше значення має не те, що педагог

використовує новітні технології, а те,

як це використання сприяє підвищенню

рівня його освіченості.

С.Ерманн                                

 З метою ознайомлення педагогічних працівників Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з сучасними інформаційно-комунакаційними технологіями, впровадження їх у практику роботи 15 лютого 2017 року відбулося  засідання Школи молодого методиста. На засіданні були присутні заступник директора з навчально-методичної роботи М.В. Гаєвська та педагоги-початківці закладу.

Детальніше...

 

Першими звітували юні таланти Ізяславщини

 З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді розпочав проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності, виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у районах, містах, об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області.

Детальніше...

 

Атестація – майстерність і зрілість!

«Довго сам учись, коли хочеш навчити інших»

(Г.Сковорода)

   Педагогічний досвід – церезультат творчих пошуків педагогів. Уньому зливаються воєдино творче, новаторське і в той же час традиційне начала. Людина із задоволенням працює, якщо захоплена роботою та любить її.

  13 лютого 2017 року в  Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді під час методичної наради відбулось відкриття декади педагогічної майстерності «До вершин педагогічної майстерності». 

Детальніше...

 

Справжнє свято науки,  інтелекту, допитливості,  

творчих ідей і досягнень  

   Наука як соціально значуща сфера людської діяльності, функцією якої є вироблення й використання теоретично систематизованих об’єктивних знань про дійсність, є складовою частиною духовної культури суспільства. Як система знань наука охоплює не тільки фактичні дані про предмети навколишнього світу, людської думки й дії, не лише закони і принципи дослідження об’єктів, а й певні форми й способи усвідомлення їх, а в кінцевому підсумку — філософське тлумачення. Щороку учні-слухачі Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України мають змогу розкрити різні грані науки під час проходження Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Детальніше...

 

Обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва відбувся у Хмельницькому районі

 10 лютого 2017 року на базі Копистинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр розвитку творчих здібностей дитини» Хмельницького  району за участі Поліщук О.В., головного спеціаліста відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва «Розвиток творчих здібностей вихованців гуртків через використання різноманітних технік та матеріалів».

Детальніше...

 

З Житомира з нагородами…

Восьмий рік поспіль, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 09 лютого 2017 року у місті Житомирі відбулось підведення підсумків Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість».

Метою фестивалю стало привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, учасників АТО, солдатських та офіцерських вдів, родин, а також посилення волонтерської діяльності.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання у роботі Умови Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent» (очно-заочного), який відбудеться з 01 березня по 20 квітня 2017 року.

 

ТЕКСТИ КОНТРОЛЬНИХ ЗАВДАНЬ З МАТЕМАТИКИ ТА ВІДПОВІДІ ДО НИХ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ http://hoctm.org/ → СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ → МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК → КОНКУРС-ЗАХИСТ → КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ → КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ 2017

 

Педагоги - позашкільники підвели підсумки

 за 2016 рік

07 лютого 2017 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді за участі  заступника директора - начальника управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації – Антоніни Михайлівни Харчук відбулась нарада директорів позашкільних навчальних закладів на тему: «Підсумки роботи позашкільних навчальних закладів області з науково-технічного та художньо-естетичного напрямів у 2016 році. Завдання на 2017 рік».

Детальніше...

 

Вісті з районів, міст

           Краса врятує світ

    У січні в Центрі дитячої та юнацької творчості міста Кам’янця-Подільського відбувся традиційний тиждень художньо – естетичного виховання «Краса врятує світ». Всі заходи в рамках тижня мали на меті популяризувати образотворче, музичне, акторське мистецтво та залучити дітей до самостійного пошуку себе, своїх уподобань. Понад 500 школярів міста побували на заходах.

Детальніше...

 

  Шановні колеги та учасники ІІ етапу Всеукраїнського   конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   МАН України у 2017 році!!!

Звертаємо вашу увагу на те, що 08 лютого 2017 року в режимі on-line буде проведено оцінювання навчальних досягнень з математики у наукових відділеннях комп’ютерних наук, технічних наук, математики, економіки, екології та аграрних наук.

Детальніше...

 

Зі свята бального танцю з нагородами…

29 січня 2017 року у м.Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс бальної хореографії для вихованців та учнів позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Фестиваль проводився з метою розвитку, популяризації спортивних танців серед дітей та молоді, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом.

Це була особиста першість з європейських та латиноамериканських танців в 14 вікових категоріях.

За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нашу область представили учасники

 

Детальніше...

 
Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея