Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні405
mod_vvisit_counterВчора475
mod_vvisit_counterЦього тижня1147
mod_vvisit_counterМинулого тижня3781
mod_vvisit_counterЦього місяця16326
mod_vvisit_counterМинулого місяця24836
mod_vvisit_counterAll days997293

Online (20 хв. тому): 10
Ваш IP: 54.161.108.58
,
Now is: 2018-04-24

Виставка декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» продемонструвала нові уподобання юних творців

12 квітня 2017 року  в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді  за сприяння Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації  відбулася обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Детальніше...

 

Вісті з районів, міст

Життя в одній писанці

Фестиваль писанкового шаленства, де збираються найкращі художники та просто аматори, для того, аби розмалювати великодні яйця розміром від 5 см до 2 м проходить з 8 по 23 квітня в Києві.

Цього року в ньому взяли участь 585 авторів зі всієї України, кожен з яких розмалював власну мега-писанку.  Загалом тут 374 авторських писанки-мальованки, 111 дитячих писанок та 100 – традиційних.

Детальніше...

 

 

«Друзі, єднаймося, бо Україна одна!»

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Теофіпольського району.

Детальніше...

 
«Україно, ми всі твої діти»

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності навчально-виховних закладів Білогірського району.

Детальніше...

 

Інформація про рівень досягнень районів/міст/ ліцеїв інтернатів обласного підпорядкування та об’єднаних територіальних громад у 2016 році за напрямами:

Детальніше...

 

Атестація - це мотивація до фахового й особистісного 

зростання кожного педагогічного працівника

 

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.

Сенека

 

27 березня 2017 рокув Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії, присвячене праці колег, які довгі п’ять років йшли до цієї головної події – атестації.

Детальніше...

 

Змагалися юні писанкарі

31 березня 2017 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації було проведено обласне свято-конкурс писанкарства «Подільська писанка». На свято-конкурс з’їхалися команди (48 учасників) з 8 об’єднаних територіальних громад, 10 районів та 6 міст області.

Детальніше...

 

Огляди продовжилися на Старокостянтинівщині

28 березня 2017 року Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів огляди-конкурси колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на Старокостянтинівщині.

Детальніше...

 

«Незалежна, вільна, єдина, творча, свята Україна»

21 березня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади.

Детальніше...

 

«Україна в моєму серці»

17 березня під гаслом «Україна в моєму серці» Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено  огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Красилівського району.

Детальніше...

 

Регіональні збори у Летичеві

16 березня 2017 року у смт. Летичів відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему «Формування патріота своєї Батьківщини». У заході взяли участь представники із Летичівської, Меджибізької, Старосинявської об’єднаних територіальних громад, Деражнянського, Хмельницького районів та м. Хмельницького

Детальніше...

 

Проведено засідання науково-методичної ради 
Хмельницького обласного центру науково-технічної 
творчості учнівської молоді

2березня 2017 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г. Гончарука відбулось перше в цьому році засідання науково-методичної ради обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. На порядку денному розглядалися питання:

Детальніше...

 

Огляд-конкурс у Новоушицькому районі

16 березня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Новоушицького району.

Детальніше...

 

Суцвіттям талантів зацвіла Шепетівщина

14 березня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Шепетівського району.

Детальніше...

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея