Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні370
mod_vvisit_counterВчора819
mod_vvisit_counterЦього тижня1375
mod_vvisit_counterМинулого тижня5270
mod_vvisit_counterЦього місяця11894
mod_vvisit_counterМинулого місяця21637
mod_vvisit_counterAll days1129420

Online (20 хв. тому): 18
Ваш IP: 54.196.26.1
,
Now is: 2018-10-19

7 листопада 2013 року у м. Славута відбувся обласний  семінар-практикум керівників гуртків автомоделювання на тему: «Удосконалення занять в гуртках автомоделювання, як засіб розвитку творчості дитини».

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості!

З  1 по 4 листопада 2013 року  у м. Донецьку відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народно-патріотичної пісні «Україно - зоре моя!».

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості.

З 21 по 31 жовтня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний заочний конкурс авторської пісні та співаної поезії.

Детальніше,,,

 

Рік дитячої творчості

З 21 по 31 жовтня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Детальніше,,,

 

29 жовтня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  відбулися відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді  (кордові моделі у приміщеннях).

Детальніше,,,

 

З 24 по 26 жовтня 2013 року Українським державним центром позашкільної освіти на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних методичних об’єднань авто-, авіа-, ракето-, судномодельного напрямків, картингу та радіозв’язку.

Детальніше,,,

 

З 23 по 26 жовтня цього року під покровом золотої закарпатської осені та в атмосфері взаємоповаги і злагоди в місті Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді був проведений традиційний ХVІ Всеукраїнський осінній колоквіум школярів „Космос. Людина. Духовність”.

Детальніше,,,

 

Список учасників обласного заочного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації

 

16-18 жовтня цього року Міністерством освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації проведено засідання круглого столу «Реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до позашкільної освіти».

Детальніше,,,

 

З 18 по 20 жовтня 2013року у місті Запоріжжі відбувся V Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик».

Детальніше,,,

 

10-14 жовтня у м. Ужгороді відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн - Евро-Данс».

Детальніше,,,

 

З 18 по 22 вересня  2013 року у м. Севастополі Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Станцією юних техніків м. Севастополя на базі Дитячого оздоровчого центру «Ласпі», були проведені Всеукраїнські відкриті змагання на  Кубок УДЦПО з автомодельного спорту (радіокеровані моделі, шосейні класи).

Детальніше,,,

 

 

З 22 по 25 серпня 2013року у місті Кременчуці Полтавської області відбувся Міжнародний фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка» та Всеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України».

Детальніше,,,

 

З 19 по 25 серпня 2013 року у м. Євпаторія (АР Крим) на базі Малої академії наук учнівської молоді  АР Крим «Шукач», Українським державним центром позашкільної освіти  було проведено  Всеукраїнські відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі).

Детальніше,,,

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея