Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні370
mod_vvisit_counterВчора819
mod_vvisit_counterЦього тижня1375
mod_vvisit_counterМинулого тижня5270
mod_vvisit_counterЦього місяця11894
mod_vvisit_counterМинулого місяця21637
mod_vvisit_counterAll days1129420

Online (20 хв. тому): 18
Ваш IP: 54.196.26.1
,
Now is: 2018-10-19

Волонтерство як важлива складова діяльності лідерів розглянули на семінарі-практикумі координаторів учнівського самоврядування

14 грудня 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний семінар-практикум для координаторів лідерів учнівського самоврядування на тему: «Волонтерська діяльність, як основна складова національно-патріотичного виховання учнівського самоврядування у сучасних реаліях».

Відкрив семінар-практикум Григорій Гончарук, заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, наголосивши на важливості та актуальності теми заходу, адже волонтери відіграють важливу роль у житті суспільства.  

 

Після широкого розголосу та поширення у соціальних мережах різноманітних ігор, які доводять підлітків до самогубства, Людмила Гундерук, кандидат психологічних наук, доцент, практичний психолог Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з метою запобігання нещасних випадків серед школярів провела бесіду із координаторами на тему: «Підлітки і групи смерті: боротися чи зрозуміти і допомогти».

Наталія Чопа, методист Городоцького будинку дитячої творчості та Гриб Анастасія, президент Городоцької  районної ради старшокласників розповіли усім присутнім про волонтерство лідерів учнівського самоврядування.

Лідери Городоччини та їх наставники показали, що волонтерською діяльністю займаються у кожній школі та приділяють цьому неабияку увагу. Волонтерські проекти є важливою складовою діяльності учнівського самоврядування.

Цікавою та пізнавальною виявилась екскурсія до Філії Національної телерадіокомпанії України Хмельницької регіональної дирекції «Поділля-центр». Учасники заходу мали можливість ознайомитись із радіо- та телестудіями, де щодня транслюються інформаційні програми «Подільська панорама», «Новини», «Ранок на Поділлі», а також з секретами роботи операторів, телеведучих та  режисерів монтажу.

Обмінюючись думками, учасники висловили свої враження щодо важливості проведеного заходу. На завершення Наталя Жолобок, заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, вручила усім координаторам учнівського самоврядування сертифікати про проходження підготовки під час обласного семінару-практикуму.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея