Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1002
mod_vvisit_counterВчора746
mod_vvisit_counterЦього тижня1748
mod_vvisit_counterМинулого тижня5808
mod_vvisit_counterЦього місяця16143
mod_vvisit_counterМинулого місяця24902
mod_vvisit_counterAll days1112325

Online (20 хв. тому): 16
Ваш IP: 54.92.190.11
,
Now is: 2018-09-24

Секрети професійної майстерності    

20 грудня 2017 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося  засідання Школи професійної майстерності на тему: «Організація методичної роботи з педагогічними кадрами».

Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами на основі діагностики, диференціації, особистісно-орієнтованого підходу розповіла завідувач відділу методичного Микуляк І.О. Як здійснювати моніторинг професійної педагогічної майстерності поділилася з присутніми методист відділу науково-технічної Колодніцька Г.А. Пірожок І.М., завідувач організаційно-масового відділу висвітлила питання «Стимулювання росту професійної майстерності педагога».

Детальніше...

 

«Систему освіти мають забезпечувати
кадри, здатні навчатися впродовж
життя, здатні до творчої праці, до
 професійного розвитку»
(Національна доктрина розвитку
 освіти України у ХХІ столітті)

Шановні колеги!

Вітаємо Вас у віртуальному інформаційно-методичному кабінеті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Педагогічні ресурси Інтернет різнопланові та різноманітні. Інтернет – це економія часу й коштів, місця на робочому столі і книжковій полиці та можливість завжди бути в курсі педагогічних новин, наукових досягнень, кращого досвіду.

Віртуальний інформаційно – методичний кабінет у навчальному закладі – це новий формат взаємодії з педагогами. Новий інструмент освітнього менеджменту. Доступ до електронного сховища потрібних матеріалів у будь-який час забезпечує якісно новий рівень підготовки до занять. Теки на полицях все менше використовуються сучасними педагогами. Електронна форма обміну та накопичення навчальних матеріалів займає домінуючу позицію.

Віртуальний інформаційно – методичний кабінет (ВІМК) виступає як:

Багатопланове інформаційне середовище, зорієнтоване на взаємодію адміністрації закладу, методичної службиі педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів області науково-технічного, художньо-естетичного, науково-дослідницького та соціально-реабілітаційного напрямів в умовах оновлення та розвитку методичної роботи, з метою підвищення ефективності методичної роботи та професійної компетентності педагогів.

Сучасний інструментарій супроводу методичної роботи, середовище для спілкування, обміну досвідом, ідеями, технологіями, дослідженнями і можливість творчої самореалізації.

Місце для розміщення навчально-методичних матеріалів, єдиних баз даних для подальшого перегляду, вивчення та коригування.

Віртуальний інформаційно – методичний кабінет забезпечує:

максимальне полегшення доступу педагогічних колективівПНЗ до інформаційних ресурсів, які повсякденно використовуються у навчально-виховному процесі.

створення єдиного інформаційно-методичного простору з метою більш якісного забезпечення інформаційної підтримки, інноваційної діяльності методичних комісій;

розширення зони співпраці та зміцнення контактів між методичною службою закладу та методичними службами ПНЗ відповідних напрямів області.

Завдання віртуального інформаційно – методичного кабінету:

Забезпечувати оптимальний ефективний методичний супровід навчальної діяльності позашкільних навчальних закладів області науково-технічного, художньо-естетичного, науково-дослідницького та соціально-реабілітаційного напрямів.

Систематизовувати накопичений досвід педагогічних працівників-позашкільників області.

Підвищувати ефективність використання методичних ресурсів.

Підвищувати рівень мотивації педагогів до самоосвіти, самоаналізу, самоконтролю, самовдосконалення.

Надавати можливість визначати рівень компетентності, діагностичного оцінювання педагогічних працівників, консультувати у виборі змісту і форм роботи у навчальному процесі.

Забезпечувати випереджувальне науково-методичне інформування членів педагогічних  колективів ПНЗ відповідних напрямів.

Координувати колективні форми і методи методичної роботи та самоосвіти з метою підвищення педагогічної майстерності педагогів-позашкільників.

Здійснювати систему заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів, впровадження досягнень науки і передового педагогічного досвіду та практичну їх реалізацію.

Переваги віртуального інформаційно – методичного кабінету:

зручність, простота користування, можливість постійно підвищувати на робочому місті професійну компетенцію будь-яким категоріям педагогічних працівників-позашкільників.

Віртуальний інформаційно – методичний кабінет побудований з використанням гіперпосилань. Для того щоб відкрити необхідну інформацію достатньо натиснути на підкреслений текст.Знайшовши потрібний документ, педагоги можуть скористатися ним як у електронному, так і традиційному паперовому вигляді, вивівши його за необхідності на друк. При роботі можна поповнити необхідний банк даних інформації, коригувати й видозмінювати його.

ВІМК допоможе вам в освоєнні фахових ресурсів мережі та дасть певні підказки у пошуку необхідної інформації для здійснення професійної діяльності.

Запрошуємо всіх творчих активних коллег- позашкільників художньо-естетичного, науково-дослідницького та соціально-реабілітаційного напрямів області до співпраці.

Маємо надію, що Ви станете активним користувачем наших сторінок і знайдете відповіді на ваші запитання.

Заступник директора з НМР М.В.Гаєвська

 
Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея