Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні241
mod_vvisit_counterВчора301
mod_vvisit_counterЦього тижня241
mod_vvisit_counterМинулого тижня3781
mod_vvisit_counterЦього місяця15420
mod_vvisit_counterМинулого місяця24836
mod_vvisit_counterAll days996387

Online (20 хв. тому): 6
Ваш IP: 54.81.117.119
,
Now is: 2018-04-22

ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу

З метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук 11 травня 2018 рокубуде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу.  

 

 

Завантажити                                                                    

 

До уваги відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об’єднаних територіальних громадах/ закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування

03 травня поточного року на базі закладів загальної середньої освіти Білогірського району буде проведено обласний семінар-практикум на тему: «Стимулювання інтелектуального пошуку, творчої активності та когнітивних здібностей обдарованої дитини».

Заїзд та реєстрація учасників 03 травня 2018 року до 10.00 години за адресою: головний офіс агрофірми «Перлина Поділля» (смт. Білогір’я, вул. Миру, 10).

Початок роботи о 10.00.

 

Детальніше..

 

Обласний літературний конкурс,

присвячений 80-річчю від дня народження Василя Стуса

 

З 01 по 30 квітня 2018 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний літературний конкурс, присвячений 80-річчю від дня народження українського поета, прозаїка, літературознавця Василя Семеновича Стуса (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться з метою вшанування та популяризації творчої спадщини поета, формування умінь і навичок літературної діяльності учнівської молоді, підтримки талановитої молоді.

У Конкурсі можуть брати участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої та вихованці позашкільної освіти.

Конкурсні роботи подаються у формі есе.

Для участі у Конкурсі учаснику необхідно до 24 квітня 2018 року надіслати письмову заявку на участь в обласному літературному конкурсі та творчу роботу (есе) на одну із запропонованих організаційним комітетом тем на паперовому і електронному носії (на диску CD-R) на адресу: 29001, м.Хмельницький, вул. Проскурівська, 83, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (з позначкою «Літературне есе»).

Положення обласного літературного конкурсу

 

Лист про проведення Літературного конкурсу 2018

 

Відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" повідомляє, що прийом робіт на  І етап (заочний) обласного конкурсу художнього перекладу продовжено до 29 березня 2018 року!!!

Учасники Конкурсу подають в друкованому вигляді заявкуна участь в обласному конкурсі художнього перекладута переклад українською мовою уривку тексту, запропонованого організаційним комітетом, згідно з додатками 1, 2 на адресу: Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вул. Проскурівська, 83, м. Хмельницький, 29001, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (з позначкою конкурс художнього перекладу).

 

Обласний конкурс художнього перекладу

З метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості, відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" у продовж березня-квітня            2018 року проводиться обласний конкурс художнього перекладу.

завдання номінація Поезія

завдання номінація Проза

завдання номінація Стаття

лист про проведення конкурсу художнього перкладу

Положення

 
Більше статей...
Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея