Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні776
mod_vvisit_counterВчора916
mod_vvisit_counterЦього тижня5166
mod_vvisit_counterМинулого тижня4832
mod_vvisit_counterЦього місяця15624
mod_vvisit_counterМинулого місяця24872
mod_vvisit_counterAll days1064130

Online (20 хв. тому): 14
Ваш IP: 54.92.163.188
,
Now is: 2018-07-21

ІІ (очний) етап обласного конкурсу з біології та екології

З метою виявлення, підтримки та розвитку творчих здібностей талановитої учнівської молоді, зацікавленої у дослідженні екології та біології, створення умов для інтелектуального та духовного розвитку обдарованої молоді, шляхом залучення її до науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в листопаді 2018 року буде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу з біології та екології.

Детальніше...

 

ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу

З метою розвитку й розповсюдження мовної культури, підвищення інтересу учнівської молоді до перекладацької діяльності, розкриття та стимулювання творчого потенціалу особистості відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук 11 травня 2018 рокубуде проведено ІІ (очний) етап обласного конкурсу художнього перекладу.  

 

 

Завантажити                                                                    

 

До уваги відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об’єднаних територіальних громадах/ закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування

03 травня поточного року на базі закладів загальної середньої освіти Білогірського району буде проведено обласний семінар-практикум на тему: «Стимулювання інтелектуального пошуку, творчої активності та когнітивних здібностей обдарованої дитини».

Заїзд та реєстрація учасників 03 травня 2018 року до 10.00 години за адресою: головний офіс агрофірми «Перлина Поділля» (смт. Білогір’я, вул. Миру, 10).

Початок роботи о 10.00.

 

Детальніше..

 

Обласний літературний конкурс,

присвячений 80-річчю від дня народження Василя Стуса

 

З 01 по 30 квітня 2018 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний літературний конкурс, присвячений 80-річчю від дня народження українського поета, прозаїка, літературознавця Василя Семеновича Стуса (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться з метою вшанування та популяризації творчої спадщини поета, формування умінь і навичок літературної діяльності учнівської молоді, підтримки талановитої молоді.

У Конкурсі можуть брати участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої та вихованці позашкільної освіти.

Конкурсні роботи подаються у формі есе.

Для участі у Конкурсі учаснику необхідно до 24 квітня 2018 року надіслати письмову заявку на участь в обласному літературному конкурсі та творчу роботу (есе) на одну із запропонованих організаційним комітетом тем на паперовому і електронному носії (на диску CD-R) на адресу: 29001, м.Хмельницький, вул. Проскурівська, 83, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (з позначкою «Літературне есе»).

Положення обласного літературного конкурсу

 

Лист про проведення Літературного конкурсу 2018

 

Відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" повідомляє, що прийом робіт на  І етап (заочний) обласного конкурсу художнього перекладу продовжено до 29 березня 2018 року!!!

Учасники Конкурсу подають в друкованому вигляді заявкуна участь в обласному конкурсі художнього перекладута переклад українською мовою уривку тексту, запропонованого організаційним комітетом, згідно з додатками 1, 2 на адресу: Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, вул. Проскурівська, 83, м. Хмельницький, 29001, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (з позначкою конкурс художнього перекладу).

 
Більше статей...
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Школа професійної майстерності
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Фахові конкурси
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Профорієнтація
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея