Вітаємо переможців обласної виставки педагогічних ідей

 "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"!

За підсумками обласної віртуальної виставки педагогічних ідей «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування», підведеними у грудні 2017 року, серед переможців – педагогічні працівники Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді!

Віртуальна виставка педагогічних ідей «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування проводиться Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти кожного року за 15-ма номінаціями, серед яких і "Позашкільна освіта".Свої роботи учасники виставки подавали в електронному форматі, розміщуючи їх на GoogleДиску в мережі Internet (хмарних сервісах).

 

На віртуальну педагогічну виставку від нашого закладу було подано 20 творчих робіт, серед яких: методичні рекомендації, посібники, розробки виховних годин, інноваційних форм проведення гурткових занять.

Відповідно до наказу Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 22 грудня 2017 року № 172-но «Про  затвердження висновків експертних комісій обласної постійно діючої  виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»» Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді посідає друге місце за якістю поданих робіт – 88,9%. В наказі відзначено високу ефективність роботи працівників нашого закладу щодо пошуку, популяризації  та трансформації кращих педагогічних практик та інноваційних здобутків педагогів.

За результатами оцінки експертних комісійу номінації                 «Позашкільна освіта» переможцями стали:

I місце:

Гуменюк Віктор Афанасійович, керівник гуртка
«Автомоделювання»;

Наумчук Інна Анатоліївна, методист відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук»;

II місце:

Микуляк Ірина Олександрівна, завідувач відділу методичного;

Шатайло Оксана Юріївна, завідувач відділу науково-технічної творчості;

Лимарь Наталія Олексіївна, завідувач відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук»;

Лимарь Наталія Олексіївна, Кушнір Тетяна Василівна, Наумчук Інна Анатоліївна, Сливка Олена Іванівна, методисти відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук»;

Богуцький Олександр Франкович, керівник гуртка «Інформатики та обчислювальної техніки»;

Валькова Ольга Володимирівна, керівник гуртка «Я – лідер»;

Іванюк Олександр Аллікович, керівник гуртка «Інформатики та обчислювальної техніки»;

IIIмісце:

Пірожок Інна Миколаївна, завідувач організаційно-масового відділу;

Карасевич Ніна Анатоліївна, керівник гуртка «Початкового технічного моделювання»;

Мазур Людмила Анатоліївна, керівник гуртка «Я – лідер»;

Приймак Володимир Миколайович, керівник гуртка «Спортивної радіопеленгації»;

Прокопчук Лілія Іванівна, керівник гуртків «Образотворче мистецтво» та «Писанкарство»;

Рула Світлана Миколаївна, керівник гуртка «Основи PR та зв’язки з громадськістю»;

Чехман Андрій Петрович, керівник гуртка
«Радіотехнічного конструювання».

Переможцям виставки (І - ІІ місця) надається право експонувати свої роботи на стаціонарній виставці Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти та бути представленими на Всеукраїнських виставках.

Вітаємо колег з перемогою, бажаємо невичерпної енергії, натхнення, оптимізму, нових плідних здобутків

та подальших успіхів у професійному зростанні!