21 березня 2023 року відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Новоушицькій селищній територіальній громаді.

У холі Будинку дитячої творчості журі та гостей свята зустрічали вихованці гуртка «Вокальний спів», керівник Леся Стасишина та танцювальний колектив «Мрія», керівник Анна Кімаковська.

Лідери учнівського

самоврядування громади – Бідна Ірина та Тернавська Ольга, провели цікаву, змістовну екскурсію по виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Діалог поколінь». Дівчата представляючи кожну техніку та роботи в ній, напамять цитували відомих видатних діячів України.

nkvn2

Також педагогами та здобувачами освіти було проведено 15 різноманітних майстер-класів.

Концертна програма складалася з 22 різножанрових номерів, представлених вихованцями Будинку дитячої творчості, учнями Новоушицького ліцею, Новоушицькою ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Струзької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Заміхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Зеленокуриловецького ліцею, Браїлівської, Борсуківської та Березівської  гімназій.

nkvn3

На святі були присутні Петро Мазур, заступник голови, Маргарита Власова, начальник відділу освіти, молоді та спорту  Новоушицької селищної ради, Михайло Маринюк, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

nkvn4

До участі в заході долучилися учні Новоушицької спеціальної школи Хмельницької обласної ради. Вокальна група «Співочі руки» виконала пісню мовою жестів «Я не хочу війни», танцювальний колектив «Перлинка» представив хореографічну композицію «Квітка-душа». Також учні закладу представили близько 50 робіт на виставці декоративно-ужиткового мистецтва.

nkvn5

Кожен виступ був пронизаний високим почуттям патріотизму, великою любовю до Батьківщини. Звучали твори: «Все буде Україна», «Вірю в Україну», «Україна є і буде!», «Забороніть війну», «З Україною в серці» та інші…

nkvn6

Все буде Україна!

Наближаємо перемогу разом!

nkvn7

nkvn8

nkvn9