06 квітня проведено обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Деражнянської міської ради.

На огляді-конкурсі були присутні: заступник голови Деражнянської міської ради Івахов А.В., начальник відділу культури та туризму Черкаський М.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Балігар Є.С.

Захід розпочався з перегляду виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, на якій було представлено 113 робіт юних умільців Деражнянщини  в 21 основній та 9 інших техніках виконання.

uked2 

На щастя, з початком широкомасштабної війни, вогонь у дитячих очах не загас. Свій страх, тугу, гордість та любов до України діти втілили у різноманітних виробах. Кожна робота, представлена на виставці - як осколок: гарячий, пекучий, разючий від вибуху однієї великої світлої душі українського народу.

uked33

Окремою експозицією розгорнулася виставка, ідея створення якої народилася під гул сирен - "ВЕСНА ПЕРЕМОГИ". Роботи, розміщені на ній, справили незабутнє враження на відвідувачів.

Також було представлено дві персональних виставки робіт керівників гуртків закладу -  Марчук В. О. та Муляр О. В.

uked4

В ході проведення виставки, гуртківцями будинку творчості проведено 6 майстер-класів, на яких діти мали змогу поділитися своїми вміннями та навиками у різних техніках.

Концертна програма нараховувала 17 номерів, куди увійшли вокальний, інструментальний, хореографічний, літературно-мистецький, фольклорний жанри.

До огляду-конкурсу долучилися здобувачі освіти Деражнянських ліцеїв №1, №2, №3, Лозівського, Маниковецького, Яблунівського ліцеїв.

uked5

Зі сцени звучали пісні «Квіти мінних зон», «Балада про мальви», «Не залишай», «На Тарасовій горі», «Ой там нагорі», «Пісня буде поміж нас», «Непереможна Україна».

Хореографічний жанр був представлений танцями «Квітковий бал», «Ми з України», «А ми були на селі», інструментальний – інструментально-хореографічною композицією «Ой у лузі червона калина» та грою на саксофоні «Романс», фольклорний – дійством «З колядою в кожну хату».

uked6

Декламувалися вірш Тараса Шевченка «На Тарасовій горі» та монолог Міріам з поеми Лесі Українки «Одержима», драматичний театр показав інсценізацію уривку з драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», ляльковий театр – українську народну казку «Котик та півник».

uked7

По завершенню огляду до учасників, керівників творчих колективів та глядачів зі словами вдячності звернулися Наталя Жолобок, Заслужений працівник освіти України,  заступник директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Микола Черкаський, начальник відділу культури та туризму, Євген Балігар, начальник відділу освіти, молоді та спорту, які подякували за належний рівень організації та проведення заходу, за доброзичливу та творчу атмосферу, за майстерність юних артистів та переконливу національно-патріотичну позицію.

 uked8

В єдності – народу сила,

Бо в серцях у наших – Бог!

Єднайся, Україно мила,

І йди до наших перемог!!!

uked9

uked10

uked11

uked22

uked44

uked55

uked66

uked77