Керівникам закладів
позашкільної освіти
Шановні колеги!

    Український державний центр позашкільної освіти у співпраці із Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти і виховання та небайдужих фахівців започатковує діяльність Дитячого онлайн-радіо "Паляниця", на якому будуть транслюватись аудіозаписи виступів вихованців закладів позашкільної освіти України для підтримки морального духу наших захисників і цивільних співгромадян - дітей та дорослих.

    Наразі постає задача зі збору аудіо-контенту від музичних, вокальних та літературно-художніх (театральних) колективів та сольних виконавців, а також виступів від закладів освіти та лідерів учнівського самоврядування для трансляції на дитячому радіо. Основна вимога - технічно якісні фонограми Формат: бажано mp3, mov.

    Очікуємо від Вас і Ваших колег і вихованців записи, зроблені колективами і солістам на студіях в безпечних умовах (в довоєнний період або за такої можливості зараз).

    Просимо наявні матеріали (аудіо-контент) завантажувати на файлообмінник та висилати Ваше посилання сюди: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    ВАЖЛИВО!!!
    Кожен трек має бути підписаний: назва твору, виконавець, гурток або заклад. Прохання завчасно формувати Ваші підписані аудіозаписи у Збірки, загальною тривалістю від 1 години (щоб не надсилати окремими листами 1-2 файли)

З повагою, Директор