https://www.google.com/search?q

З  метою підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у дослідженні екології, залучення її до експериментально-дослідницької та еколого-просвітницької роботи, поглибленого вивчення природничих наук, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 по 30 квітня 2024 року буде вперше проведено обласний конкурс «Екологічна розвідка».

З метою виявлення та підтримки здібностей літературно обдарованих учнів, сприяння розкриттю їх талантів; естетичного виховання молодого покоління, плекання любові до рідного слова, до рідного краю, високого патріотизму, вірності Батьківщині та національної гордості, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс відеопоезії «Болить душа за Україну» (далі - конкурс) у два етапи:

Відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді до Міжнародного дня прав людини організовує проведення флешмобу «Зробіть так, щоб вас почули!»

До участі просимо долучитися здобувачів освіти 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Флешмоб може бути індивідуальний або колективний.

Для участі потрібно зняти невелике відео (до 2 хв), яке завантажується на сторінку «МАН Хмельницький» у Facebook. Над відео зазначаються: назва відео, автора(-ів), заклад та клас.

Початок флешмобу: 01.12.2023.

Дедлайн розміщення матеріалів: 10.12.2023.

Учасники, відео яких набере  найбільшу кількість «вподобайок» отримає подяку Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

 

З 01 по 29 грудня 2023 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс історичних дослідницьких проєктів «Жива історія» (далі - конкурс) у два етапи: І етап – відбірковий (заочний) до 20 грудня 2023 року;

ІІ етап – захист проєкту до 29 грудня 2023 року.

Конкурс проводиться з метою виявлення, розвитку творчих та інтелектуально здібних і обдарованих дітей, залучення молоді до історико-пошукової роботи, поглибленого вивчення історії, історичних постатей та подій.

Учасниками конкурсу можуть бути

З метою духовного, творчого та інтелектуального розвитку учнівської молоді відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 11 вересня по 31 жовтня 2023 року буде проведено І етап Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA».

У конкурсі беруть участь здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти у двох вікових категоріях: молодша (від 12 до 14 років) та старша (15-18 років).

Конкурс відбудеться у номінаціях: нові матеріали та нанотехнології, цифрові технології, стійкий життєвий простір, збереження здоров’я та лікування хвороб, прикладні інженерні технології.

Умови проведення конкурсу, вимоги до оформлення конкурсних проєктів розміщені на сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді: www.hoctm.km.ua → ХТВ МАН у розділі «Діяльність → Масові заходи».

Для участі в конкурсі необхідно