Одним із способів розширення доступу до інформаційної допомоги є організація роботи мобільно - консультаційних пунктів. Хмельницьке територіальне відділення МАН активно проводить роботу – як для віддалених населених пунктів, так і в містах - сусідах.

114 квітня 2019 року мобільно – консультаційний пункт працював у місті Старокостянтинові, на базі Старокостянтинівського ліцею імені Михайла Семеновича Рудяка. У заході взяли участь: Красилівський, Теофіпольський, Старокостянтинівський райони; Красилівська міська та Антонінська селищна об’єднані територіальні громади та місто Старокостянтинів. Працювало десять локацій, за різними напрямками, для 71 педагогічного керівника учнівських науково-дослідних робіт.

2Заняття такого формату дуже корисні, тому що дають змогу педагогічним керівникам попрацювати з науковими керівниками, дізнатися всю важливу інформацію, а саме: отримати допомогу в обгрунтуванні теми дослідження, послідовність етапів виконання дослідження й оптимального планування роботи над ним, правила оформлення та вибір оптимальних джерел фактичного матеріалу, а також мали можливість індивідуально проконсультуватись з викладачем секції.

3Заняття мобільно-консультаційного пункту пройшли на належному організаційному та професійному рівні і були корисними для всіх його учасників

Керівництво Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» дякує усім, хто долучився до організації та проведення заходу.