1З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для науково-дослідницької діяльності відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 02 по 30 вересня 2020 року буде проведено І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

У Конкурсі беруть участь учні 8-11 класів закладів загальної середньої та вихованці позашкільної освіти.

Конкурс відбудеться у таких номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

Для участі у Конкурсі необхідно до 14 вересня 2020 року подати за адресою: 29001, м. Хмельницький, вул. Проскурівська,83, відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» (прислані поштою чи передані особисто) наступні матеріали:

  - заявку на участь, згідно з додатком;

  - науково-дослідницький проект на паперових та електронних носіях;

 - тези науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях.