Відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді до Міжнародного дня прав людини організовує проведення флешмобу «Зробіть так, щоб вас почули!»

До участі просимо долучитися здобувачів освіти 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Флешмоб може бути індивідуальний або колективний.

Для участі потрібно зняти невелике відео (до 2 хв), яке завантажується на сторінку «МАН Хмельницький» у Facebook. Над відео зазначаються: назва відео, автора(-ів), заклад та клас.

Початок флешмобу: 01.12.2023.

Дедлайн розміщення матеріалів: 10.12.2023.

Учасники, відео яких набере  найбільшу кількість «вподобайок» отримає подяку Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

 

З 01 по 29 грудня 2023 року відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс історичних дослідницьких проєктів «Жива історія» (далі - конкурс) у два етапи: І етап – відбірковий (заочний) до 20 грудня 2023 року;

ІІ етап – захист проєкту до 29 грудня 2023 року.

Конкурс проводиться з метою виявлення, розвитку творчих та інтелектуально здібних і обдарованих дітей, залучення молоді до історико-пошукової роботи, поглибленого вивчення історії, історичних постатей та подій.

Учасниками конкурсу можуть бути

З метою духовного, творчого та інтелектуального розвитку учнівської молоді відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 11 вересня по 31 жовтня 2023 року буде проведено І етап Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA».

У конкурсі беруть участь здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти у двох вікових категоріях: молодша (від 12 до 14 років) та старша (15-18 років).

Конкурс відбудеться у номінаціях: нові матеріали та нанотехнології, цифрові технології, стійкий життєвий простір, збереження здоров’я та лікування хвороб, прикладні інженерні технології.

Умови проведення конкурсу, вимоги до оформлення конкурсних проєктів розміщені на сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді: www.hoctm.km.ua → ХТВ МАН у розділі «Діяльність → Масові заходи».

Для участі в конкурсі необхідно

З метою виявлення, розвитку творчої, інтелектуально здібної та обдарованої учнівської молоді, залучення її до дослідницької діяльності в галузі філософії, соціології, етики, стимулювання до прояву активної життєвої позиції відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 01 до 31 жовтня 2023  року буде проведено обласний конкурс  «Філософи нового покоління».

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Умови проведення та розпорядчі документи щодо проведення обласного конкурсу «Філософи нового покоління» розміщенні на сайті  http://www.hoctm.km.ua

З метою залучення та заохочення до дослідницької діяльності здобувачів освіти, які цікавляться математикою і мають бажання займатися науковою роботою відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» з 01 вересня по 31 жовтня 2023 року  проводить обласний конкурс дослідницьких проєктів «Цікава математика» (далі-конкурс).

Учасниками конкурсу можуть бути здобувачі освіти 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конкурс проводиться у два етапи: