Хмельницька обласна рада старшокласників 2019-2021

nikulina

Голова обласної ради старшокласниківНікуліна Вікторія, учениця 10 класу Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 23.

furman

І заступник голови обласної ради старшокласниківФурман Дарина, учениця 10 класу Новоушицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

rudik

ІІ заступник голови обласної ради старшокласниківРудик Тетяна, учениця 10 класу Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради.

zhirnovska

Голова комісії з питань  екології та краєзнавстваЖирновська Юлія, учениця 10 класу Нетішинської ЗОШ I-III ст. № 1 .

bobrov Голова  комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціяхБобров Олександр, учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою
chub

Голова комісії з питань толерантності та духовного розвиткуЧуб Назарій, учень 10 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. Полонської ОТГ.

sologub Голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносинСологуб Вікторія, учениця 10 класу Бальковецького НВК.
gnoyanko

Голова комісії  з питань преси та інформації Гноянко Ангеліна, учениця 10 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М. С. Рудяка.

mandebura

Голова комісії з питань культури та дозвілляМандебура Єлизавета, учениця 8 класу Гуменецького ліцею.

 

goncharovska

Голова комісії з питань спорту та здорового способу життяГончаровська Ангеліна, учениця 10 класу Судилківського ліцею.

 

romasukova

Голова комісії з питань загальної та позашкільної освітиРомасюкова Катерина, учениця 10 класу Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 20.

 ganasiuk  

Голова комісії з питань роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку – Ганасюк Оксана, учениця 10 класу Кам’янець-Подільського НВК № 9 імені А.М. Трояна.

Хмельницька обласна рада старшокласників 2017-2019

1

Голова обласної ради старшокласниківГоляк Анастасія, учениця 10 класу Хмельницького ліцею №17.

2

І заступник голови обласної ради старшокласниківЛисичина Надія, учениця 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

3

ІІ заступник голови обласної ради старшокласниківЛузанов Дмитро, учень 9 класу Новоушицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

4

Голова комісії з питань  екології та краєзнавстваГуменна Діана, учениця 10 класу Ярмолинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

5 Голова  комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціяхГорин Ілля, учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою
8

Голова комісії з питань толерантності та духовного розвиткуСрюбко Каріна, учениця 10 класу Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія»

7 Голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносинЧорна Вікторія, учениця 9 класу Шатавського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» Маківської ОТГ Дунаєвецького району
8

Голова комісії  з питань преси та інформації Домбровська Юлія, учениця 9 класу Чемеровецького НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів та гімназія».

9

Голова комісії з питань культури та дозвілляКліманський Денис, учень 9 класу Летичівського НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія».

 

10

Голова комісії з питань спорту та здорового способу життяКухарчук Анна, учениця 9 класу Шепетівського НВК № 1 у складі: «ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського».

 

11

Голова комісії з питань загальної та позашкільної освітиЗавортна Катерина, учениця 10 класу Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісовогринівецької ОТГ Хмельницького району.

 

Хмельницька обласна рада старшокласників 2015-2017

Голова обласної ради старшокласниківВойтюк Анна, учениця 10 класу Шепетівської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства

Заступники голови обласної ради старшокласників

Новіцька Олена, учениця 10 класу Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Балян Анна, учениця 10 класу Хмельницького НВК № 4

Голова комісії з питань культури та дозвілляПетровська Вікторія, учениця 9 класу Полонської гімназії

Голова комісії з питань преси та інформаціїБерезна Анастасія, учениця 10 класу Ізяславського НВК № 2

Голова комісії з питань екології та краєзнавстваФугело Дарія, учениця 10 класу Чемеровецького НВК № 1

Голова комісії з питань толерантності та духовного розвиткуЛисичина Надія, учениця 8 класу Старокостянтиніської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Голова комісії з питань загальної та позашкільної освітиБоршуляк Вікторія, учениця 10 класу Камʼянець-Подільського НВК № 9 ім. Аліма Трояна

Голова комісії з питань спорту та здорового способу життяАфанасьєва Дар’я, учениця 10 класу Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району

 

Голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносинФіялковська Олеся, учениця 10 класу Шатавського НВК Дунаєвецького району

 

Голова комісії з питань захисту прав дітей та допомоги у проблемних ситуаціяхВоронка Владислав, учень 10 класу Камʼянець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

 

Голова комісії з питань роботи із дітьми молодшого та середнього шкільного вікуГуменна Інна, учениця 8 класу Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2