Вже традиційно, щороку, Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою залучення до технічної творчості та творчого розвитку учнівської молоді, задоволення її потреб у творчій самореалізації, проводяться обласні відкриті змагання учнівської молоді з повітряних зміїв. Цьогоріч (19-30 травня), вперше за історію проведення, змагання відбувалися у дистанційному форматі.

У заході взяли участь 30 юних конструкторів повітряних зміїв із Кам’янець-Подільської, Славутської, Старокостянтинівської, Шепетівської, Деражнянської міських та Антонінської, Летичівської, Новоушицької селищних територіальних громад. 

З 24 по 30 травня 2022 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн формат). Участь у конкурсі взяло  46 дітей (22 команди), які представляли 18 областей.

Цікавим завершення 2021-2022 начального року для любителів технічної творчості стала обласна заочна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!” (далі - виставка-конкурс), яка відбувалася впродовж квітня - травня 2022 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Метою заходу було залучення дітей до науково-технічної творчості, підведення підсумків роботи технічних гуртків, пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської діяльності, а також раціоналізації та винахідництва.

    З 20 квітня по 13 травня  2022 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний заочний конкурс «Космос. Людина. Духовність» (далі-конкурс). У конкурсі взяли участь  здобувачі освіти  та гуртківці закладів позашкільної освіти, які цікавляться темою космосу з Старокостянтинівської, Кам’янець-Подільської, Шепетівської, Деражнянської, Полонської, Славутської, Дунаєвецької міських,  Ярмолинецької, Летичівської, Старосинявської селищних та Гуменецької, Ленковецької сільських територіальних громад області.

    Нещодавно, в травні місяці 2022 року, в місті Замость, що  у Польщі, відбулися міжнародні змагання на Кубок Європи зі спортивної радіопеленгації. Більше 60 спортсменів з кращих клубів України та Польщі змагалися за першість. Україну представляла команда клубу «Юний технік» міста Нетішин, що на Хмельниччині. До складу збірної України увійшли сім вихованців гуртка «Спортивна радіопеленгація»:  Данііл Муштук, Анастасія Пастушок, Максим Кирилюк, Іван Синявський, Софія Бочарова, Максим Кухарчук та Назар Мовчанюк.